2024 m. balandžio 15-17 dienomis mūsų mokyklos 6-8 klasių mokiniai susipažino su galimomis karjeros kryptimis IT srityje integruotų karjeros ugdymo ir dalykų pamokų metu dalyvaudami Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro ir Šiaulių ,,Rasos" progimnazijos organizuotame nuotolinių renginių cikle, skirtame jaunimui #NORIU BŪTI. Mokiniai taip pat sužinojo apie darbui reikalingas kompetencijas, kurios padėtų išsirinkti profesiją sparčiai kintančiame nuolat tobulėjančių technologijų ir dirbtinio intelekto pasaulyje. Nuotolinių susitikimų metu buvo aptariamos temos: ,, Kokią IT specialybę rinktis?“, ,, Technologijų raida: Ar galėjome nuspėti technologijų ateitį?“, ,, iPhone 15 pardavimo kelionė. Užkulisiai“, ,,Kaip atrodo darbas „Telia Play“ komandoje?“, ,, IT projektų valdymas – kas tai?“, ,, Ateities profesijos ir trendai.“ Integruotos  karjeros ugdymo ir dalykų pamokose buvo siekiama padėti mokiniams ieškoti, pažinti ir apsispręsti renkantis studijas ir formuojant savo karjeros kelią.