Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 09 30

INFORMACIJA APIE PROJEKTĄ

 

Zoknių progimnazija dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Pradinių klasių mokiniams nupirktos naujos priemonės pasaulio pažinimui mokyti, 5-8 klasių mokiniams – biologijai, fizikai ir chemijai mokyti. Visos naujos priemonės nupirktos per Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centrą. 

Mokymo priemonių vertė 1 - 8 klasėms – 7065,19 eur.

„Gerų švietimo rezultatų pasiekiančiose šalyse gamtos mokslų mokoma taikant praktinę tiriamąją veiklą – ji vis populiaresnė ir Lietuvos mokyklose. Vis daugiau dėmesio skiriama gyvosios gamtos stebėjimui, mokslinių idėjų ir technologijų pritaikymui kasdieniame gyvenime. Gamtos mokslų pamokos persikelia ir į netradicines erdves: parką ar mokyklos kiemą“, – sako švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

 

Daugiau informacijos apie projektą rasite:

https://www.sac.smm.lt/projektai-ir-programos/projektai/vykdomi-projektai/es-projektai/

http://www.vedlys.smm.lt/