Puiki mokymosi aplinka!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017 03 13

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais.
Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan

Mokyklos biblioteka  -  tai jauki erdvė , kurioje noriai lankosi Zoknių progimnazijos bendruomenės nariai. Bibliotekos fondą papildanti grožinė  ir informacinė literatūra padeda plėsti akiratį, gilinti žinias, skatina dvasinį tobulėjimą. Fondas yra komplektuojamas atsižvelgiant į ugdymo programas, mokytojų ir mokinių pageidavimus. Bibliotekoje – skaitykloje  galima naudotis kompiuteriais ir internetu, ieškoti informacijos, ruoštis pamokoms ir projektams, peržiūrėti DVD ir kompaktinius diskus. Skaitykloje  sudaromos sąlygos naudotis enciklopedijomis, žodynais ir žinynais. Skaitytojai  konsultuojami informacijos paieškos klausimais. Bibliotekoje – skaitykloje vyksta įvairių dalykų  pamokos, renginiai, rodomi filmai. Čia rengiamos parodos, skirtos atmintinoms dienoms, šventėms ir asmenybėms paminėti. Kiekvienais metais apdovanojami aktyviausi skaitytojai, vyksta populiariausios metų knygos  rinkimai. Bibliotekos fondą papildo  bendruomenės narių dovanojamos knygos.

L. e. bibliotekos vedėjos pareigas Lina Sakalienė

Biblioteka įsikūrusi progimnazijos II aukšte, 47 kabinete.

DARBO LAIKAS
I – IV -  8.00 – 16.00