Išvyka į Karaliaus Mindaugo husarų batalioną
2019-10-09
 
Ankstyvą spalio 9 rytą  grupė 5-8 kl. mokinių dalyvavo išvykoje į šalia Panevėžio esantį Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų batalioną. Ji skirta  Krašto apsaugos dienai paminėti. Šią dieną visos Lietuvos mokiniai turi galimybę susipažinti su Lietuvos kariuomene, jos daliniais, kario profesija.
Karaliaus Mindaugo husarų batalionas įsikūręs Pajuosčio miestelyje. Dalinys akylai saugomas.  Mokiniai klausėsi paskaitos apie Lietuvos kariuomenę, sužinojo, kaip tapti profesinės karo tarnybos kariais, karininkais arba kariais savanoriais. Vėliau išbandė ištvermę  karinėse estafetėse,  mokėsi šaudyti Airsoft ginklais, susipažino su dalinio ginkluote ir turima technika.  Išvykos pabaigoje dalyviai pavaišinti gardžia kareiviška koše ir karšta arbata. 
Ugdymo karjerai diena ,,Ateitį planuoju šiandien“
2019-10-04
 
Spalio 4 d. mūsų progimnazijoje vyko ugdymo karjerai diena ,,Ateitį planuoju šiandien“. Vyresnieji mokiniai „matavosi“ mokytojo profesiją.  Jie vedė pamokas pradinių klasių mokininiams. Jaunieji mokytojai džiaugėsi vaikų darbštumu, geranoriškumu, įvardijo savo pamokų  sėkmes ir tobulintinus dalykus. Nepamiršta ir Tarptautinė mokytojų diena. Tądien pedagogus džiugino jų portretų paroda, rudeninės puokštės, šilti vaikų apsikabinimai ir žodžiai. Vėliau aktų salėje dainavo vokalo studijos „Gama“ dainininkai (vadovė Vyta Merliūnienė), eilėmis, šokiais ir muzika šventinę nuotaiką kūrė septintokai Rokas, Santa, Simona, Gabrielė, Nedas. Progimnazijos direktorė Erika Burneckienė pasveikino visus pedagogus ir  padėkos raštu už ilgametę pedagoginę veiklą apdovanojo anglų kalbos mokytoją Antoniną Šimkūnienę.  
Socialinio  ugdymo diena „Mes saulės miesto vaikai“
2019-09-06
 
Rugsėjo 6 d.  progimnazijoje vyko socialinio ugdymo diena ,,Mes saulės miesto vaikai“. Pradinių klasių mokiniai domėjosi  Šiaulių miesto istorija bei lankytinomis  vietomis. Vaikai noriai vieni kitiems pristatė surinktą informaciją, žiūrėjo ir aptarė filmą apie Šiaulius, dekoravo ir kirpo raides, kuriomis puošė progimnazijos kiemą.
Vakare Šiaulių Zoknių progimnazijos vėliava  plevėsavo gimtojo miesto gatvėse. 5-8 klasių mokiniai, mokytojai  ir tėveliai žygiavo tūkstantinėje eisenoje „Šiaulių dienos 783“.  
Užsiėmimas ŠPRC Mechanikos skyriuje ,,Automobilių elektromechanikos darbai“
2019-05-22
 
Gegužės 22 d. grupė 2 – 4 klasių mokinių, lydimi ugdymo karjerai specialistės A. Joniškienės, vyko į užsiėmimą ŠPRC Mechanikos skyriuje „Automobilių elektromechanikos darbai“. Čia mokiniai susipažino su automobilių elektromechanikos specialistų darbais, mokymosi aplinka, automobilių aptarnavimo prietaisais, svarbiausiomis automobilių dalimis, pasėdėjo už labai seno automobilio vairo, apsidairė jo salone. Mokytojai pasiūlė išbandyti kai kurių prietaisų veikimą, supažindino su jų paskirtimi. Mokiniai sužinojo, kiek klasių reikia baigti, kad galima būtų mokytis šiame skyriuje, kiek reikia mokytis specialybės, kur galima dirbti pabaigus. Grįžę vaikai piešė automobilį, išvardino žinomas jo dalis. 
1 – 4 klasių viktorina ,,Karjeros link”
2019-04-18
 
Balandžio 18 d. progimnazijoje vyko 1 – 4 klasių viktorina ,,Karjeros link”, kurią organizavo ugdymo karjerai specialistė Asta Joniškienė. Į viktoriną susirinkę mokiniai sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į klausimus, atliko kitas užduotis. Dalyviai ne tik pasidalino turimomis žiniomis, bet ir daugiau sužinojo apie profesijas. 
,,Protų mūšis”
2019-03-29
                 
Kovo 29 d. mūsų progimnazijos 4 kl. mokinės su ugdymo karjerai specialiste A. Joniškiene dalyvavo ,,Sandoros” progimnazijoje organizuotame protų mūšyje ,,Amatai ir profesijos literatūros kūriniuose”. Mergaitės ne tik prisistatė save ir parodė, kiek daug žino apie profesijas, bet ir išbandė progimnazijos ,,stebuklą” – ledų gaminimo aparatą. Renginys baigėsi padėkomis ir saldžiais prizais.  
Svečiuojamės ,,Šiaulių letenėlėje“
2019-03-26
    
Kovo  26 d.  Zoknių  progimnazijos  6 ir 8  kl.  mokiniai, lydimi  mokytojų  Kamilės Jaraitės, Linos  Dulevičienės  ir  Irinos Michejevos,  nuvyko  į  Šiaulių  gyvūnų  globos  namus ,, Šiaulių letenėlė“.  Lauktuvių  šunims  ir  katėms  nuvežė  sauso  ėdalo bei  mėsos  konservų  už  52, 60 eurų, taip pat namuose nebenaudojamus pledus ir antklodes, kad būtų šilčiau ir patogiau  miegoti šuniukams. Pinigus  maistui aukojo  Zoknių  progimnazijos  bendruomenės  nariai.  Dėkojame  visiems  geros  valios  žmonėms, prisidėjusiems  prie  labdaros  ir  gailestingumo  akcijos. 
Sėkmės istorija „Finansinis raštingumas – būtinybė kiekvienam“
2019-03-18
 
Kovo 18 d. progimnazijos 7 – 8 kl. mokiniai ir finansinėmis galimybėmis besidomintys pedagogai gilino finansinio raštingumo žinias. Susirinkusieji išgirdo mokesčių konsultantės, auditorės, lektorės Jurgitos Navikienės sėkmės istoriją, sužinojo apie finansinio raštingumo, mokymosi visą gyvenimą svarbą žmogaus gyvenime. Klausėsi ir dalinosi žiniomis apie paskolas, taupymą ir pirkimą, investavimo pliusus ir galimybes, apie savęs išbandymą bendradarbystės centre „Spiečius“. 
Susitikimas su parolimpiečiais
2019-03-03
 
Š. m. kovo 13 d. Zoknių progimnazijoje vyko susitikimas su parolimpinės rinktinės nariais Andriumi Skuja ir Egidijumi Valčiūku. A.Skuja yra 2018 m. Europos čempionato Berlyne I vietos ieties metimo rungties laimėtojas ir III vietos rutulio stūmimo rungties laimėtojas. E. Valčiūkas yra SEL 2018 jėgos trikovės čempionas, Europos čempionate Berlyne rutulio stūmimo rungtyje iškovojo III vietą  ir V vietą ieties metimo rungtyje. Sportininkai papasakojo apie neįgaliųjų sportą, parodė filmukus apie save, akimirkas iš varžybų stovyklos Japonijoje.