DĖL PARAMOS MOKYKLAI SKYRIMO
 
Gerbiami bendruomenės nariai, labai prašome 2020 m. skirti GPM paramą Šiaulių Zoknių progimnazijai. Šiemet yra naujovių: nuo 2020 sausio 1 d. pasikeitė gyventojų kasmet pajamų mokesčiu skiriamos pajamų mokesčio dalys sujungus darbdavio ir darbuotojo mokamas GPM bei socialinio draudimo įmokas, todėl paramos gavėjams galima skirti 1,2 % pajamų mokesčio. 
 
Nuo 2020-ųjų VMI priimami tik elektroniniu būdu pateikti prašymai. Jums tereikia užpildyti paraišką internetu EDS sistemoje namuose (http://deklaravimas.vmi.lt/) ar nuvykus į VMI, nurodant paramos gavėją: Šiaulių Zoknių progimnazija, įstaigos kodas: 190533045. 1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2020 m. liepos 1 d. 
 
Šiaulių Zoknių progimnazijai yra labai svarbi Jūsų skiriama GPM parama, kuri kitąmet planuojama panaudoti mokymo priemonių bazei atnaujinti ir turtinti. Jeigu turite klausimų dėl paramos skyrimo, prašome kreiptis į progimnazijos direktorę Eriką Burneckienę, tel. Nr.8 612 14427.