„Aš girdžiu Tave, Lietuva!“
Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų 2 A klasės mokiniu Benu Valeriu Sagaidak, dalyvavusiu respublikinėje kūrybinių darbų parodoje „Aš girdžiu Tave, Lietuva!“.
Paroda eksponuojama Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje nuo 2026 m. vasario 16 d. iki kovo 20 d. Joje jaunieji kūrėjai iš visos Lietuvos savo darbuose atskleidžia meilę Tėvynei, kūrybiškumą ir pilietiškumą.
Didžiuojamės Beno kūrybiškumu ir džiaugiamės jo prasmingu indėliu į šią spalvingą vaikų kūrybos šventę. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai ir tėveliams už paskatinimą kurti, augti ir puoselėti meilę Lietuvai. 💛💚❤️
https://azuoliukas.
https://www.facebook.com/














































