Kultūrinio ugdymo diena ,,Pamokos muziejuje", edukacija „Kai atgyja sakmės"
Parašyta Pirmadienis, 30 Kovas 2026
Kovo 26 d. 3VDM klasės mokiniai lankėsi Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Vyko integruota edukacija „Kai atgyja sakmės". Susipažino su mitinio pasaulio būtybėmis, senoviniais žodžiais, greitakalbėmis, užkalbėjimais, nematerialiuoju lietuvių kultūros paveldu – sakmėmis. Klausėsi sakmės, aktyviai įsitraukė į jos siužetą. Kūrybinės veiklos metu pasirinko teatro lėles, papuošė širmą dekoracijomis ir kartu kūrė vaidinimą. Eidami apžiūrėjo Velykoms pasipuošusį gimtąjį miestą, apsilankė kepyklėlėje, kur skaniai pasmaguriavo. Buvo smagi diena.
IT kūrybos virtualus konkursas – paroda
Parašyta Pirmadienis, 30 Kovas 2026
Mūsų progimnazijos 6 klasės mokinės Karina Gedminaitė, Atėnė Kodiakina, Kamilė Lideikytė ir Lėja Žemulytė (mokytojos I. Masandavičiūtė Armstead ir L. Čerškutė) dalyvavo
Šiaulių miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5- 8 klasių mokinių IT kūrybos virtualiame konkurse-parodoje ,,Laiškas Kalėdų seneliui“.
Sveikiname Kamilę Lideikytę, tapusią laureate.
Savaitė be patyčių mūsų mokykloje
Parašyta Pirmadienis, 30 Kovas 2026
Kovo 23–27 dienomis mūsų mokykloje vyko Sąmoningumo savaitė be patyčių. Šios savaitės tikslas – skatinti pagarbų bendravimą, draugiškumą ir atkreipti dėmesį į patyčių problemą.
Visą savaitę mokyklos bendruomenė aktyviai įsitraukė į įvairias veiklas. I aukšto fojė veikė „Draugystės paštas“, kuriame mokiniai, mokytojai ir tėveliai galėjo rašyti padėkas, palinkėjimus ar atsiprašymus. Džiugu, kad sulaukėme daug nuoširdžių ir šiltų žinučių, kurios buvo išdalintos savaitės pabaigoje.
Mokykloje taip pat buvo įrengta "Gerų žodžių siena", kur kiekvienas galėjo palikti gražų žodį, padrąsinimą ar komplimentą. Siena greitai prisipildė spalvingų ir pozityvių žinučių, kurios kūrė jaukią ir draugišką atmosferą.
Pradinių klasių mokiniams vyko pamokėlės, kurių metu buvo kalbama apie draugystę, pagarbą, tinkamą elgesį ir pagalbą vieni kitiems. Mokiniai diskutavo, atliko užduotis ir mokėsi atpažinti bei tinkamai reaguoti į patyčias.
5–8 klasių mokiniai žiūrėjo filmą patyčių tema. Po peržiūros vyko aptarimas ir diskusija, kurios metu mokiniai dalijosi savo mintimis, aptarė veikėjų elgesį, emocijas bei galimus sprendimus įvairiose situacijose.
Ši savaitė dar kartą priminė, kad kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie saugesnės ir draugiškesnės mokyklos kūrimo. Net ir mažas geras darbas ar ištartas gražus žodis gali turėti didelę reikšmę.
Dėkojame visai mokyklos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą ir kviečiame kasdien kurti aplinką be patyčių!
Edukacija ,,Susikurk savo baltišką 3D simbolį"
Parašyta Pirmadienis, 30 Kovas 2026
Kovo 26 d. aštuntokai vyko į Baltų kultūros pažinimo centrą BALTŲ KELIAS. Čia dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Susikurk savo baltišką 3D simbolį". Mokiniai susipažino su baltų istorija, kultūra, simboliais, o vėliau naujos technologijos priemone - 3D rašikliu - susikūrė trimatį pakabuką ar amuletą.
Respublikinė mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas ,,Ką pasakoja žiemos puodelis“
Parašyta Pirmadienis, 30 Kovas 2026
Trys 4 VDM klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje mokinių kūrybinių darbų parodoje–konkurse „Ką pasakoja žiemos puodelis“. Džiaugiamės jų sėkme: Arina A. laimėjo II vietą, Kamilė S. – III vietą. Sveikiname ir linkime kūrybinės sėkmės ateityje!
Edukacinė išvyka į Šiaulių Vandos Kavaliauskienės katinų muziejų
Parašyta Ketvirtadienis, 26 Kovas 2026
2026 m. kovo 25 d. „Boružėlių“ grupės ugdytiniai leidosi į įdomią ir turiningą edukacinę išvyką, į Šiaulių mieste esantį Vandos Kavaliauskienės katinų muziejų.
Vaikai susipažino su muziejaus atsiradimo istorija, sužinojo, kaip jis buvo įkurtas, kokie katinėliai jame „gyvena“ ir iš kur atkeliauja įvairūs eksponatai. Smalsiai apžiūrinėdami gausią kolekciją, ugdytiniai plėtė savo žinias ir patyrė daug teigiamų emocijų.
Po apsilankymo muziejuje vaikai ėjo į gyvūnijos sodą, kuriame turėjo galimybę iš arti pamatyti egzotinius gyvūnus. Jie išgirdo įdomias gyvūnų istorijas, sužinojo apie jų gyvenimo būdą, mitybą bei kitus išskirtinius ypatumus.
Ši išvyka praturtino vaikų patirtį, skatino smalsumą, pažinimo džiaugsmą ir paliko daug gražių įspūdžių.
Išvyka į Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą
Parašyta Antradienis, 24 Kovas 2026







































