1-4 klasių mokinių piešinių paroda-konkursas ,,Keliauju kartu su pasaka“
Gegužės 2 d. 4VDM klasės mokinė Liepa Kugrytė (mokytoja Asta Joniškienė) dalyvavo Šiaulių miesto Juventos progimnazijos organizuotoje 1-4 klasių mokinių piešinių parodoje-konkurse ,,Keliauju kartu su pasaka“ ir laimėjo nominaciją už spalvingumą. Džiaugiamės mokinės pasiekimu!