Mokinių taryba
Mokinių taryba – mokinių savivaldos institucija, jungianti 5–8 klasių mokinių atstovus, sprendžianti svarbiausias mokinių problemas ir įgyvendinanti mokinių idėjas bei koordinuojanti jų veiklas.
Mokinių Tarybos narys – pavyzdys kitiems, todėl jis nuolat stengiasi nepriekaištingai elgtis mokykloje ir už jos ribų.
Mokinių Tarybą sudaro vienuolika 5–8 klasių atstovų (seniūnai ir pavaduotojai):
Kornelija Mikaitytė, 5 klsė,
Martynas Štaras, 5 klasė,
Liepa Kugrytė, 5 klasė,
Urtė Nemerenkaitė, 6 klasė,
Kamilė Lideikytė, 6 klasė,
Nedas Chochrin, 7 klasė,
Meida Bogomolovaitė, 7 klasė,
Dovydas Žamba, 7 klasė,
Ema Liaudanskaitė, 8 klasė,
Viktorija Gaikovaitė, 8 klasė,
Kamilė Mikaitytė, 8 klasė.
Mokinių tarybos pirmininkas – Ema Liaudanskaitė, 8 klasė.
Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja – Viktorija Gaikovaitė, 8 klasė.
Mokinių tarybą kuruoja Erika Spietinienė, neformaliojo švietimo organizatorė.






