• Description slide 1

Kovo 10 dieną Zoknių progimnazijos 6 klasės mokiniai, klasės vadovė Vyta Merliūnienė, matematikos mokytoja Irena Kukulskienė, technologijų mokytoja Adrijana Gricienė dalyvavo Šiaulių miesto žygyje-konkurse „11 nuotraukų Lietuvai“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Žygio - konkurso tikslas buvo nueiti 11000 žingsnių, keliaujant pasirinktu maršrutu fotografuoti aplinkoje pastebėtus trispalvės (geltona, žalia, raudona) ir Ukrainos vėliavos (mėlyna, geltona) spalvų daiktus, objektus, sudėlioti užrašą „Kovo 11“ iš aplinkoje esančių ar su savimi turimų daiktų ir jį nufotografuoti. Žygio metu darytos nuotraukos buvo išsiųstos renginio organizatoriams.   Šiaulių Zoknių progimnazijos 6 klasės mokiniai tapo šio konkurso prizininkais, buvo apdovanoti diplomu ir padėka.