• Description slide 1

Šalies mokinių virtuali miniatiūrų paroda – konkursas „KALĖDINĖ MINIATIŪRA ir ne tik…“

Nesvarbu, kad langai apšerkšniję,

Kad siaučia pūga naktyje,
Svarbiausia, kaip jaučiasi žmonės,

Ar sklando Kalėdų dvasia.

Aštuoni antrokai (Arnas D., Gabija D, Ula G., Karina G., Gabija G., Taja M., Gabriella S. ir Lėja Ž.), dalyvavo tradiciniame Gegužių progimnazijos organizuotame renginyje. Parodoje – konkurse „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik..“ varžėsi beveik 500 dailės darbų, kuriuos piešė įvairiausiomis priemonėmis 1 – 8 klasių mokiniai iš 51 šalies mokyklos. Šių metų tema – Kalėdų svečias. Tai begalinė kalėdinės kompozicijos interpretacija: nuo šventinių personažų, jų nuotaikų ir gyvenimo būdo, kalėdinių akcentų, reiškinių – vaizdų ir minčių. Kiekviename darbelyje - pati įdomiausia, spalvingiausia autoriaus istorija, kurioje savo gyvenimą gyvena nykštukai, seniai šalčiai ir besmegeniai, zylutės ir elniai, ežiukai ir naminiai augintiniai, broliai- sesės...

Sveikiname parodos – konkurso laureatę - Ulą Gaižauskaitę!