Mielas dienorašti,
 
Pabudau. Nejaučiu kojų, tačiau noras pasidalinti vakarykštės dienos įspūdžiais nugali. Skubu į stovyklą. Pusryčiaudami aptariame kelionėje patirtus nuotykius.
 
Šiandien vyks mažoji ,,Zoknių olimpiada 2016“. Vyksime į lengvosios atletikos maniežą. Ten mus pasitinka mūsų mokyklos kūno kultūros mokytoja, kuri pakviečia apžiūrėti renovuotą sporto salę. Vėliau išbėgame į stadioną, susiskirstome po tris ir pradedame rungtyniauti, kas greičiau nubėgs 50 metrų. Stengiuosi kiek tik galiu. Deja, ant nugalėtojų pakylos nepatenku. Teks laukti kitų metų. Į estafečių rungtį taip pat nepatenku. Kodėl taip nesiseka? Tenka pripažinti, kad yra daug greitesnių už mane. Visi nori laimėti. Teks treniruotis ...
Grįžę pasistipriname ir užsiimame aktyvia sportine bei kūrybine veikla. Jaučiuosi pavargęs, bet prasmingai praleidęs dieną draugų būryje. Gaila, kad rytoj stovykla baigsis. Ką veiksiu kitą savaitę?!!
 
 
Stovyklautojas