Mielas dienorašti,
 
Šįryt sočiai papusryčiavau ne tik namuose, bet ir mokyklos valgykloje. Pasičiupau šiltesnes pirštines ir striukę. Važiuosime į ,,Akropolį“, čiuošime ant ledo. Tokią galimybę mums visiems suteikė šio prekybos centro administracija. Daugelis mūsų pačiūžas matavomės pirmą kartą. Buvo nedrąsu, bet labai įdomu. Visa arena prisipildė klegesio ir juoko. Nors kūnus stingdė šaltis, smagiai siautėme su draugais.
 
Grįžę papietavome ir rinkomės aktų salėje gaminti paukštelių iš antrinių žaliavų bei šiaudų Kibome į darbą. Panaudoti laikraščiai ir siūlai mūsų rankose įgijo paukščių kontūrus. O kokių grožybių sukūrė mūsų mažiausieji! Jų šiaudiniai paukšteliai buvo nepakartojami, įvairių formų bei spalvų.
Vėliau susirinkome bibliotekoje. Ten žiūrėjome filmukus apie pamario kraštą. Tiesa, pamiršau Tau pasakyti, kad rytoj išvykstame į ekskursiją. Pagaliau pamatysiu, kaip žieduojami paukščiai, apsilankysiu žvejų kaimeliuose.
 
Šios kelionės laukiu nekantraudamas. Lekiu ruoštis rytdienai. Iki!
 
                                                                                                                                                           Stovyklautojas