Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 03 08

Mieli tėveliai ir mokiniai,
maloniai kviečiame visus norinčius mokytis Zoknių progimnazijoje.

Priėmimas į progimnaziją  vykdomas vadovaujantis „Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų komplektavimo tvarkos aprašu“, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 1 d. sprendimu Nr. T-404, ir „Priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašu" , patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 23 d. sprendimu Nr. T-53.

Prašymai į priešmokyklinio ugdymo grupę, priimami nuo GEGUŽĖS 1 d. iki RUGSĖJO 1 d.

Prašymai į 1–5 kl. priimami nuo KOVO 1 d. iki BALANDŽIO 30 d., jei mokinys:
• gyvena mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje.
• mokosi toje pačioje mokykloje ir ketina tęsti mokymąsi pagal aukštesnę ugdymo programą (priimant į 1-ąją ir 5-ąją klases)
Nuo gegužės 1 d. priimami prašymai į laisvas vietas.

Reikalingų pateikti dokumentų sąrašas:

1. Prašymas (Prašymų formos)
1.  Gimimo liudijimo kopija.
2.  Vaiko sveikatos pažymėjimas (Forma Nr. 027-1/a).
3. Įgyto išsilavinimo pažymėjimas arba mokymosi pasiekimų pažymėjimas (jei mokinys priimamas į 2 – 8 klases).
4. Vaiko brandumo įvertinimas (jei tėvai, nori leisti vaiką į priešmokyklinio ugdymo grupę anksčiau, nei jam sueina 6 metai, o į 1-ąją klasę – anksčiau nei jam sueina 7 metai).

Norintieji prašymus į mokyklą gali pateikti elektroniniu būdu užpildžius progimnazijos patvirtintą prašymų formą.
Nuskenuotą prašymą su parašais ir dokumentus (gimimo liudijimą, pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą) siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymai mokytis priimami progimnazijos raštinėje.
(Prašymus mokytis priima raštinės vedėja Živilė Bračaitė).
Informacija teikiama telefonu 841 398595.
Raštinės darbo laikas: I-IV -(8.00 – 17.00 val.),  V-(8.00 – 15.40 val.)